Halový futbalový turnaj 2020

POZVÁNKA

Dobrovoľný hasičský zbor v Spišskom Bystrom Vás srdečne pozýva na XXII. ročník halového futbalového turnaja o Pohár predsedu DHZ v Spišskom Bystrom.

Turnaj sa uskutoční dňa 22. marca 2020 v telocvični ZŠ Spišské Bystré. Prezentácia družstiev: 8:45 hod. zahájenie turnaja: 9:00 hod.

Turnaj sa hrá podľa priložených pravidiel. Družstvo hrá v zostave 4+1, max. počet hráčov je 9. Štartovné a stravné pre 9 členné družstvo je 25€ s možnosťou dokúpenia stravy – 1 porcia = 2€.

Pri prezentácii sa budú kontrolovať členské a občianske preukazy. Bez nich nebude družstvo pripustené k súťaži. V družstve nesmú byť hráči registrovaní a aktívne hrajúci za futbalové kluby. Ide o turnaj v rámci zimnej kondičnej prípravy hasičských družstiev.

Štartovné a stravné je potrebné potvrdiť telefonicky a uhradiť do 18. marca 2020, Ľubomír Králik, tel.:0902 305 182. Na požiadanie sa bude potvrdenie o zaplatení vydávať pri registrácii. Na vypísanie súpisky je potrebné mať so sebou pero.

Pozor!!! Pre hráčov je zakázaná obuv s čiernou podrážkou alebo s podrážkou ktorá píše po podlahe! Ostatní účastníci sú povinní doniesť si so sebou prezuvky (napr. tenisky) a v areáli telocvične ich používať.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Výbor DHZ v Spišskom Bystrom

 

foto:internet

 

Facebook comments: