Hasičská chata Kubašok

Hasičská chata sa nachádza v tichom prostredí obce Spišské Bystré v areáli Kubašok. V zime ponúka vďaka blízkemu lyžiarskemu stredisku výborné lyžiarske podmienky a v lete možnosť cyklistických a turistických trás v Národnom parku Slovenský raj a Nízke Tatry.

Chata ponúka hosťom ubytovanie v štyroch izbách s celkovou kapacitou 15 lôžok. K dispozícii je veľká spoločenská miestnosť s kuchynkou.

Cenník:

Celoročne:                                         35 EUR deň                        (platí sa na začiatku pobytu)

Vratná záloha:                                    100 EUR                              (platí sa na začiatku pobytu)

Posteľná bielizeň:                              10 EUR na jednu izbu           (4 postele)

Spotrebovaná elektrina:                       0,3 EUR za kWh                 (platí sa na konci pobytu)

Kontakt:

Ľubomír Kralik, mobil: +421 902 305 182 (volať v čase od 15:00 do 19:00 h.)

PrílohaVeľkosť
PDF icon Chatový poriadok459.27 KB