Halový futbalový turnaj 2017

POZVÁNKA

Dobrovoľný hasičský zbor v Spišskom Bystrom Vás srdečne pozýva na XX. ročník halového futbalového turnaja o Pohár predsedu DHZ v Spišskom Bystrom.

Turnaj sa uskutoční dňa 26. februára 2017 v telocvični ZŠ Spišské Bystré. Prezentácia družstiev: 8:45 hod. zahájenie turnaja: 9:00 hod.

Turnaj sa hrá podľa priložených pravidiel. Družstvo hrá v zostave 4+1, max. počet hráčov je 9. Štartovné a stravné pre 9 členné družstvo je 22€ s možnosťou dokúpenia stravy – 1 porcia = 2€.

Pri prezentácii sa budú kontrolovať členské a občianske preukazy. Bez nich nebude družstvo pripustené k súťaži. V družstve nesmú byť hráči registrovaní a aktívne hrajúci za futbalové kluby. Ide o turnaj v rámci zimnej kondičnej prípravy hasičských družstiev.

Štartovné a stravné je potrebné zaslať na uvedenú adresu alebo sa telefonicky skontaktovať do 20.2.2017, Peter Orolín Slnečná 754/4, 059 18 Spišské Bystré, tel.:0908 311 457. Na požiadanie sa bude potvrdenie o zaplatení vydávať pri registrácii. Na vypísanie súpisky je potrebné mať so sebou pero.

Pozor!!! Pre hráčov je zakázaná obuv s čiernou podrážkou alebo s podrážkou ktorá píše po podlahe! Ostatní účastníci sú povinní doniesť si so sebou prezuvky (napr. tenisky) a v areáli telocvične ich používať.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Za výbor DHZ v Spišskom Bystrom Peter Orolín